O nás

Mgr. Anna Pavlíková Kutějová

KOSMETIČKA & MAKE-UP ARTIST 

Po skončení studia jsem nastoupila do laboratoře na histologii 1. lékařské fakulty. Zlákal mne však svět marketingu a reklamy, kde jsem pracovala mnoho let.

Dostavilo se totální vyhoření. Možnost nahlédnout pod pokličku reklamy a vidět, jak se manipuluje se spotřebiteli, mne přivedl k zájmu o zdravý životní styl, regionální produkci a alternativní pohled na svět. Zároveň jsem začala pracovat jako make-up artist. Svět kosmetiky mne okouzlil, ale přinášel i mnoho otazníků. 

Potkávala jsem mladé modelky s velmi problematickou pletí, kterou maskují vrstvou make-upu. Některé ženy po kosmetickém ošetření mají několik dnů zarudlou pleť a pálí je pokožka nebo je trápí různé potíže. 

Začala jsem hledat odpovědi na otázky a specializovat se právě na pleť a problémy s ní spojené. Objevuji souvislosti mezi životním stylem, stavem mysli, tělem, orgány a pletí. S klientkami řeším individuálně kosmetické přípravky. Sleduji nové trendy v oboru, nestále se vzdělávám a aplikuji své nabyté poznatky do praxe. Používám kosmetiku SynCare, určenou pro profesionální péči v salonech.  

Vzdělání a kurzy:

 • MFF Univerzita Karlova
  - obor biofyzika a chemická fyzika
 • Škola přírodní medicíny
  - poradce pro výživu
  - poradce pro zdravý životní styl
  - fytoterapie

 • Make-up Institute Prague
  - vizážistka a barvové poradenství
  - foto make-up
  - hair design

 • Rekvalifikace - Kosmetička

 • Kurzy
  - Indická masáž hlavy
  - Liftingová masáž obličeje
  - Lymfatická masáž obličeje