Masáže

Masáže patří k jedné z nejoblíbenějších terapeutických technik. Soustředím se především na masáže šíje, hlavy a obličeje.

Masáž vlasové pokožky a obličeje / 35 - 45 minut (v závislosti na náročnosti odlíčení atd.)

Masáž vlasové pokožky, odlíčení, masáž obličeje, hydratačí krém 


Masáž šíje a hlavy s bylinným zábalem 50 min

Masáž hlavy nebývá častým úkonem. Vlasová část se masíruje jen výjimečně a masáž obličeje spíše spadá do kosmetického ošetření. Právě propojení oblasti šíje, vlasové části a obličeje je klíčová pro odstranění bolestí hlavy, krční páteře, svalové zatuhlosti a napětí. Dovede Vás k maximální relaxaci a uvolnění. 
Součástí masáže je zábal z bioinformační bylinné a ozónové kosmetiky, která neobsahuje chemické konzervační látky a její uklidňující aroma je složeno pouze z přírodních vůní.

Indická masáž hlavy 35 min 

Jde o ověřenou metodu na odstraňování bolestí hlavy, krční páteře, svalové zatuhlosti a psychického napětí. Je vhodná především pro sedavá zaměstnání.
Tato masáž má vedle uvolňujících účinků také pozitivní vliv na kvalitu vašich vlasů a pleti. Na rozdíl od jiných masáží se při ní nemusíte svlékat, ani nebudete natíráni oleji či balzámy. Doporučuji obléci jednoduché, bavlněné tričko bez límečku.