Kosmetika

Nabízíme kosmetické služby základní i specializované pro každý typ pleti i věkovou kategorii. Moje zaměření je celostní. Nejde jen o povrchový vzhled, ale hledám souvislosti stavu pleti v celém organizmu.

Jak postupujeme

   Kosmetické ošetření trvá obvykle přibližně 90 minut. Je vždy individuální a liší se v závislosti na typu pleti a jejich potřebách.
   Masáž obličeje provádíme pouze u zdravé pleti. U hraničních stavů (např. žilky, akné) masáž nahradíme jiným vhodným druhem ošetření. 
   V případě oparů, respiračních, zánětlivých a kožních onemocnění kosmetické ošetření provádíme až po jejich odléčení.   

 1. Analýza typu vaší pleti
  Při první návštěvě je nutná důkladná analýza pleti. Pro každý typ pleti používáme odpovídající kosmetické přípravky.
 2. Výběr druhu kosmetického ošetření 
  Rozmyslete si co od kosmetického ošetření očekáváte. Zda pouze vyčištění pleti, depilaci či úpravu obočí nebo se společně zaměříme na komplexnější ošetření. 

Odlíčení a čištění - Povrchovým čištěním odstraníme make-up, pot a kožní maz. Pleť šetrně očistíme pleťovým mlékem nebo gelem a dočistíme pleťovou vodou.
Příprava na hloubkové čištění změkčením - K uvolnění komedonů používáme speciální změkčující gel. Zvláčněná pleť pak mnohem lépe snáší i náročnější hloubkové čištění.
Hloubkové čištění - Šetrným způsobem odstraníme komedony. Metodu volíme podle potřeb pleti.
Peeling nebo gumáž - Exfoliací vám z obličeje odstraníme odumřelé buňky.
Základní úprava obočí - Upravíme Vám obočí do přirozeného tvaru, který bude slušet vašemu obličeji. Za příplatek vám obočí či řasy nabarvíme.
Masáž obličeje, krku a dekoltu - Jemnou masáží pokožku prokrvíme, uvolníme svalové napětí a podpoříme vstřebávání účinných látek. Pravidelná kosmetická masáž udržuje pleť v dobré kondici, viditelně jí omlazuje a působí preventivně proti tvorbě vrásek. Má blahodárný účinek na psychickou pohodu.
Hydratace, zpevnění a výživa pomocí pleťové masky - Aplikací pleťové masky zrychlíme vstřebávání účinných látek, hydratujeme či zklidňujeme. Masku nanášíme na obličej, krk i dekolt. Závěrečný krém -Dle individuálních potřeb použijeme krém na obličej, krk dekolt a oční okolí. 

 1. normální pleť
 2. suchá a dehydrovaná pleť
 3. mastná a smíšená pleť
 4. pleť + 35
 5. pleť + 55
 6. pleť s akné
 7. velmi citlivá pleť - hypoalergenní péče
 8. rozšířené cévky
 9. pigmentové skvrny